8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

В гімназії пройшли уроки історії та просвітницько-інформаційні хвилинки спілкування
7 трав. 2023

Тиждень пожежної безпеки

з 01 по 07 травня в гімназії пройшов тиждень пожежної безпеки
24 квіт. 2023

Тиждень психології

В гімназії пройшов тиждень психології
20 квіт. 2023

"Як ти?" Всеукраїнська програма метнального здоров'я

«Ти як?» - всеукраїнська програма ментального здоров‘я
4 квіт. 2023

Радіодиктант від Пса Патрона

...
30 бер. 2023

"Ярмарок професій"

Учні 9 класу Глеюватської гімназії відвідали міський профорієнтаційний захід "Ярмарок професій", який проходить з 27 по 31 березня у Кривому Розі за підтримки " АрселорМіттал Кривий Ріг"
17 бер. 2023

Конкурс поезії "Ми чекаємо тебе, Тарасе, крізь століття"

Результати конкурсу
15 бер. 2023

Всеукраїнський урок з профорієнтації

15 березня 2023 року у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбувся Всеукраїнський урок з профорієнтації за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів.
14 бер. 2023

День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави
10 бер. 2023

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

В гімназії до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка класні керівники провели виховні години, вчителями української мови та літератури були проведені виховні заходи та різноманітні вікторини, педагог-організатор залучила дітей до проходження онлайн-квесту, а також проведено конкурс поезії.