Завдання для учнів 2019 - 2020 р.н.

У зв'язку з поширенням коронавірусу, та заходами з попередження розповсюдження інфекційних хвороб учні школи переведені на дистанційну форму навчання.

Шановні учні, батьки, вчителі! Другий етап дистанційного навчання буде здійснюватись преважно на Google Клас

КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ГЛЕЮВАТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ»

КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

«12» березня  2020 р.                          с. Глеюватка                        № 21 -од

Про тимчасове призупинення освітнього процесу та прийому дітей у закладі освіти,

посилення протиепідемічних заходів

Згідно з Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154 , протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.03.2020 року № 7, телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 року № 122, відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА від 12 березня 2020 року № 60 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу та прийому дітей у закладах освіти району та посилення протиепідемічних заходів»,  з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19, коронавірусом SARS-CoV-2,

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово, починаючи з 13.03.2020 року, призупинити освітній процес та прийом дітей у закладі освіти по 03.03.2020 року включно, або до особливого розпорядження.
  2. На період тимчасового призупинення освітнього процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних масових заходів, конкурсів, олімпіад до нормалізації епідемічної ситуації.                                                                                                          Відп. Шевченко А.О.
  3. Педагогічним працівникам закладу освіти відмовитись від участі у масових заходах наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру та залучення до них здобувачів освіти.

Відп. педагогічні працівники.

1. Педагогу-організатору Могилюк С.В. провести 12.03.2020 року інструктаж з класними керівниками 1-9 класів щодо посилення контролю за безпекою життєдіяльності учасників освітнього процесу під час карантину.
  2. Класним керівникам 1 – 9 класів 12.03.2020 року до кінця робочого дня провести позапланові інструктажі з учнями класів щодо безпеки життєдіяльності учнів під час карантину вдома; бесід з БЖ щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19, коронавірусом SARS-CoV-2 та ведення здорового способу життя . Здійснити відповідні записи в журналах інструктажів та в класних журналах.
  3. Учителям-предметникам, керівникам гуртків:
    1. Провести відповідні зміни у календарно-тематичних плануваннях з усіх навчальних предметів за рахунок інтенсифікації освітнього процесу, де проведення уроків дистанційного навчання неможливе;
    2. Провести навчання учнів в період карантину із застосуванням елементів дистанційного навчання ( онлайн-уроки, онлайн-тести, викладання завдань на сайті закладу освіти, у вайбері) та забезпечити зворотній зв'язок зі здобувачами освіти усіма видами засобів зв’язку та наданням індивідуальних консультацій.
    3. Записи проведених дистанційних уроків провести в класних журналах   відповідно до затверджених рекомендацій.
  4. Завгоспу школи Грицаєвій Н.Ю.:
    1. Забезпечити дотримання повітряно-температурного режиму в закладі освіти на період карантину.
    2. Постійно проводити санітарно-гігієнічні, протиепідемічні, дезінфекційні заходи у школі.
  5. Працівниками школи  під час карантину виконувати свої посадові обов’язки :
    1. Класним керівникам, учителям-предметникам: з підготовки до навчальних занять, планування роботи, роботу із самоосвітньої діяльності вчителя ( особливу увагу приділити практичним навичкам роботи зі Смарт-дошками в класах з комп’ютерною підтримкою, проходження вебінарів, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації, створення уроків у режимі онлайн), іншу організаційно-методичну роботу.
    2. Обслуговуючому персоналу школи виконувати свої посадові обов’язки, крім того, забезпечити відповідно до графіку чергування в ранній та пізній час доби; проводити роботи з благоустрою території закладу освіти, дрібний косметичний ремонт внутрішніх приміщень, забезпечувати підтримання порядку на закріплених територіях.

1. Усім працівникам школи чітко дотримуватись відпрацювання свого робочого часу з обов’язковим записом у відповідних журналах. В разі потреби у зміні графіка роботи, погоджувати з адміністрацією закладу заявою.
  2. Сторожам закладу освіти працювати відповідно до затверджених графіків роботи на березень, квітень 2020 року.
  3. Оплату праці педагогічним та непедагогічним працівникам на період карантину проводити відповідно до Колективного договору (п.6.1.9.): педагогічним працівникам із розрахунку заробітної плати, встановленої відповідно до тарифікації;

непедагогічним працівникам – відповідно до штатного розпису.

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор   закладу освіти                                 Н.М.НЕГАРА

З наказом ознайомлені:                   Н.Ю.Грицаєва                        А.О.Шевченко

К.Є.Білоног                           С.В.Шевченко

С.В.Могилюк                         О.В.Поштова