Управління

Загальна характеристика Комунального загальноосвітнього навчального закладу
«Глеюватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»
Школа заснована у 1968 році.
В школі навчається 193 учня, з них у школі І ступеня – 103  учні, у школі ІІ ступеня – 90 учнів. Школа працює за 5-денним навчальним тижнем за програмами з українською мовою навчання  (інф.збірник №9,10 за 2005рік; №1 за 2006рік)
 В школі працює 16 педагогічних працівників. З них  мають такі категорії:
  •  спеціалісти вищої категорії- 4
  •  спеціалісти І категорії- 6
  •  спеціалісти ІІ категорії-4
  •  спеціалісти -1
       Працюємо над проблемою: “Використання інноваційних продуктивних педагогічних технологій  навчання і виховання для забезпечення та розвитку творчого потенціалу учнів ».
       Головна мета діяльності школи:
  забезпечення реалізації права громадян на здобуття освіти;
  створення умов для фізичного, розумового і духовного розвитку особистості;   забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
       Провідний напрямок діяльності школи: створення умов для навчально-виховного процесу, результатом якого є засвоєння учнями змісту освіти на рівні творчого застосування знань, уміння самостійно розв’язувати проблемні ситуації, реалізовувати власний потенціал. Вчителі школи використовують досягнення психологічної та педагогічної науки, ППД, досвід роботи вчителів  вищої категорії Хилик О.В., Голяк І.В., Пономаренко Т.С., Брижатенко С.В., які занесені до картотеки району.Підвищена увага педагогів до нових нестандартних типів уроків, вико-ристання інноваційних технологій сприяло активізації пізнавальної діяльності учнів, що дало результат приблизно 64% випускників 9-го класу стали студентами середніх спеціальних навчальних закладів.
     Вдале використання годин гурткової роботи сприяло фізичному,художньо-естетичному розвитку дітей, розкриттю талантів хореографічного та музичного напрямків.
     Основними завданнями школи є
       - виховання громадянина України, шанобливого ставлення до родини, держави, державної і рідної мови;
       - виховання почуття власної гідності, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина;
      -  розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань;
     -   виховання свідомого ставлення до свого здоров»я та  здоров»я інших громадян, як найвищої соціальної цінності;
     -   створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство з метою становлення творчої духовно багатої особистості.