14 лист. 2023

Протягом жовтня було проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

З метою втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості, враховуючи безпекову ситуацію в країні, більшість заходів було заплановано та проведено у форматі онлайн.
8 лист. 2023

Україна - моя країна!

В Глеюватській гімназії відбувся флешмоб,,Українські козачата вміють гарно готувати .''
4 лист. 2023

Всеукраїнському конкурсі до '' Дня Українського Козацтва''.

Учні Глеюватської гімназії приймали участь у Всеукраїнському конкурсі до '' Дня Українського Козацтва''.
1 лист. 2023

Ми всім даруємо свої посмішки!!!!!!

Виховна година в 4 класі кдасний керівник Галина Пікуля
27 жовт. 2023

День Української мови та писемності.

Любіть, цінуйте,розмовляйте мовою своєї БАТЬКІВЩИНИ!!!!!!!
27 жовт. 2023

День української писемності.

Учні 3 класу Глеюватської гімназії на виховному заході намагалися відшукати скарб нації.
23 жовт. 2023

Учні 6 класу відвідали гончарну студію

Неймовірний день з моїми учнями! Дякую батькам найкращих учнів за довіру! Дякую ЗСУ за можливість провести день з дітьми!