22 січ. 2016

22 січня - День Соборності і Свободи України
22 січ. 2016

На Аскольдовій могилі—український цвіт

Добре кажуть: "Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього". І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.
4 січ. 2016

Новий 2016

Ось і наступив цей довгоочікуваний Новий Рік.
24 груд. 2015

Подорож казкою

Кожен із нас пов’язує із новорічними святами нові надії та сподівання.
19 груд. 2015

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Темної зимової ночі напередодні 19 грудня Святий Миколай спускається на срібній мотузці з неба на землю.
10 груд. 2015

Острівець дитинства, знань і мрій життя

8 груд. 2015

Річний план роботи школи

Річний план роботи школи розміщено на google диску.
4 груд. 2015

Голодомор 1932-33 рр. — одна з найстрахітливіших сторінок у новітній історії українського народу. 28 листопада 2006 року Верховна Рада України визнала голодомор 32-33 рр. геноцидом українського народу
21 лист. 2015

День Гідності та Свободи України

21 листопада в День Гідності та Свободи України ми зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку,яких було вбито у мирний, цивілізований час 21 століття.
19 жовт. 2015

Зустріч з вчителем-легендою

На осінніх канікулах президент школи Ступак Марія, дівчата 9 класу Жукова Юлія,Дуднік Аліна, Саєнко Катерина, їх класний керівник Хилик Ольга Володимирівна та директор нашої школи Негара Наталя Миколаївна приїжджали на ювілей Шутяєвої Ніни Савеліївни, якій виповнилося 85 років.