26 вер. 2023

26вересня- Європейський день мов.

Виховна година у 7 класі. Класний керівник Тетяна Арама
25 вер. 2023

Булінг у школі яким він буває

Поради практичного психолога.
21 вер. 2023

21вересня - Міжнародний день миру!!!

Ми за МИР в усьому світі''. --Дітки!Головне ,щоб не було війни!
18 вер. 2023

Безпека на дорозі!!!

Тема яка була, є і буде актуальною. Вчителі Глеюватської гімназії на протязі тижня висвітлювали дану тему на виховних годинах, хвилинках спілкування, уроках.
12 вер. 2023

Кір небезпечний для всіх невакцинованих дітей та дорослих.

У дорослих і дітей, молодших року, кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір і не були вакциновані, також є вразливими до захворювання.
9 вер. 2023

Олімпійський тиждень

СПОРТ - основа здорового способу життя!!!!!!! В Глеюватській гімназії відбувся тиждень ,,Спорту''. БАЖАЄМО УСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я!!
1 вер. 2023

Ось і починається новий навчальний рік

1 вересня День знань.
5 черв. 2023

Всеукраїнська акція “Голоси дітей”

Глеюватська гімназія долучилася до Всеукраїнської акції “Голоси дітей”. На дереві розвісили дзвіночки, які символізують голоси вбитих дітей.
18 трав. 2023

День Вишиванки

Українська вишиванка — один з головних символів нашого народу. У ній розповідаються історії, пишуться долі. Давайте ж привітаємо всіх з цим днем і нагадаємо світу про красу української культури!
9 трав. 2023

День Європи

Сьогодні в Гімназії пройшли просвітницько-інформаційні години спілкування, присвячені Дню Європи