2 бер. 2023

Гвардія Наступу

Вони виганятимуть окупантів: на Дніпропетровщині триває набір до Гвардії Наступу
28 лют. 2023

Запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них

В гімназії пройшла лекція, яку проводив інспектор сектору ювенальної превенції Криворізького РУП лейтенант поліції Руковишников Євген Валерійович
26 лют. 2023

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 58/2020 «Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».
24 лют. 2023

Про заходи до річниці повномасштабного вторгнення та збройної агресії рф проти України

З метою вшанування мужності та героїзму народу України у відсічі збройної агресії рф в Глеюватській гімназії проведено єдиний виховний захід до річниці повномасштабного вторгнення та збройної агресії рф проти України за темою “Лютий, який і не минав, та рік одним днем: як війна змінила українців та світ”. ”. Вчителі разом з учнями долучилися до конкурсу у формі онлайн-вікторини «Моя неперевершена Україна», та фоточеленджу #Світанок перемоги #ЕкоцентрДніпро.
20 лют. 2023

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Ми вшановуємо пам'ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України
7 лют. 2023

День безпечного Інтернету

Основні правила безпечної роботи в Інтернеті
22 січ. 2023

День Соборності України

День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
11 січ. 2023

ОБЕРЕЖНО, ТОНКА КРИГА!

У першу чергу ми хочемо звернутись до батьків: не дозволяйте дітям гуляти по поверхні замерзлих водойм, проводьте з ними бесіди про правила поведінки на водоймах у зимовий період. Щоб уникнути подібних випадків, служба МНС нагадує основні правила й необхідні дії у випадку небезпечної ситуації:
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України – свято справжньої мужності, героїзму і відваги.
11 лист. 2022

Акція "Смілива гривня"

Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.